Neoficiální stránky Hasičského záchranného sboru společnosti Teva Czech Industries s.r.o Poslední aktualizace stránek proběhla 1.12.2011 Návštevní kniha

ENGLISH

Teva Fire Department
Fire Department Teva is professional. In this Fire Department work 21 firemans. Fire Department have 3 fire engine and 1 supporting car. Firefighters Teva interfere with fires, releases of hazardous substances and rescue people from dangerous areas. Fire station commander is Ing. Pavel Kukelka.

O společnosti TEVA Teva Czech Industries s.r.o

Společnost TEVA Teva Czech Industries s.r.oo., dříve známá jako Galena, je významným farmaceutickým výrobcem s velmi dlouhou historií. Její sídlo se nachází na severovýchodě České republiky v Opavě-Komárově.

Produkty splňují uznávané standardy kvality a jsou exportovány do řady zemí celého světa, včetně USA a západní Evropy. Na úspěších společnosti
a plnění náročných cílů se podílí více než 850 zaměstnanců. V r. 2006 se společnost stala součástí nadnárodní skupiny Teva

TechnickýpPopis našeho prvního výjezdového vozu Mercedes Benz Atego CAS -20.

Funkční označení v Hasiském záchraném sboru:

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

©2009 HZS Teva Toto jsou neoficiální stránky Hasičského záchranného sboru společnosti.