Neoficiální stránky Hasičského záchranného sboru společnosti Teva Czech Industries s.r.o Poslední aktualizace stránek proběhla 31.1.2012 Návštevní kniha

O společnosti TEVA Teva Czech Industries s.r.o

Společnost TEVA Teva Czech Industries s.r.oo., dříve zná- má jako Galena, je význa-mným farmaceutickým vý-robcem s velmi dlouhou historií. Její sídlo se nachází na severovýchodě České republiky v Opavě-Komárově.

Produkty splňují uznávané standardy kvality a jsou exportovány do řady zemí celého světa, včetně USA a západní Evropy. Na úspěších společnosti a plnění ná- ročných cílů se podílí více než 1500 zaměstnanců. V r. 2006 se společnost stala součástí nadnárodní skupiny Teva

TechnickýpPopis našeho prvního výjezdového vozu Mercedes Benz Atego CAS -20.

Rychlé odkazy:
Asociace velitelů HZSPPožáry.cz

Aktuální dění v Hasičském záchraném sboru:

21.12.2011 (aktualizace 4.1.2012)
Nové zásahové vozidlo TA L1CH na podvozku Mercedes zařazeno do výjezdu.

Koncem minulého roku dostala naše podniková jednotka nové výjezdové vozidlo. Jedná se o technický automobil. TA CH je postaven na dvounápravovém podvozku Mercedes Benz Sprinter 513 CDI . Vozidlo je určeno k přepravě tříčlenné posádky. Pohon obstarává naftový motor  plnící emisní předpis EURON 5, převodovka je manuální, šestistupňová. V zadní části je namontováno tažné zařízení pro nebržděný přívěs 750 kg, a bržděný 2000 kg.Brzdy na obou nápravách jsou kotoučové s hydraulickým systémem.
            Na střeše vozidla je umístěna světelná rampa VNL 012F BbSbB. Na přední masce a na bocích, v zadní části jsou umístěna výstražná světla RAPTOR. Nástavba je skříňového typu. Vnitřek nástavby tvoří průběžnou schránu z pravého boku uzavřenou posuvnými dveřmi, ze zadní části uzavřenou dvoukřídlými dveřmi. Výbava je umístěna na hlinikových policích, plastových přepravkách nebo na pojízdných vozících. Všechny vozíky z vozidla sjíždějí pomocí nájezdových lišt. Na nájezdových lištách jsou navařeny čepy. Při použití lišt je nutné čepy vsadit do otvorů v podlaze. Vozidlo je vybaveno zásuvkou MAG CODE pro konzervační dobíjení akumulátorových baterií, je umístěna na levé straně vozdila. Vozidlo je polepeno reflexovou fólié pro obrysové zvýraznění.
            Do výbavy vozidla patří dekontaminační sprcha, multidetektor Drägeg X am 5 x 00,  přenosný alarmový zesilovač Drägeg X – zone 5000, přenosné výstražné  světla, kanálové ucpávky, soupravy pro odběr vzorků, sorbční hady,  průmyslový vysavač na kapaliny, elektrocentrála a mnoho dalšího užitečného vybavení.

Fotogalerie zde..

©2009 HZS Teva Toto jsou neoficiální stránky Hasičského záchranného sboru společnosti.